Dünyadaki En Küçük Mini Drone Savar Çanta Üretildi

En Küçük ve En Hafif Mini Drone Jammer

Bugüne kadar üretilen tüm drone savar jammer cihazları hem boyut hem de ağırlık olarak çok yüksekti, ancak yeni üretilen bu mini drone savar cihaz tüm bu alışkanlıkları yok edeceğe benziyor.

İşte mini Drone Savar Çanta:

Dünyanın en küçük drone savar çantası; ek ünite, antenler, batarya vb. hiçbir şeye gerek duymadan onbinlerce dolarlık cihazların ayrıntılı donanımları ile yaptığı işi sadece tek başına yapabiliyor.

Drone Jammer ünitesi, antenleri ve bataryası içerisinde olan bu çanta, sadece 30 cm boyunda ve 4 kg ağırlığında!

Boyuna ve ağırlığına aldanmayın çünkü bu mini drone jammer tam 1 km mesafeye kadar droneları etkisiz hale getirebiliyor.Ergonomik ve Hafif Mini Drone Savar Çanta Jammer

Kumanda, GPS, Wi-Fi ve Kamera yayınlarının tamamını uzun mesafeden bloke eden bu mini drone savar çanta izinsiz uçuş yapan droneun düşmesini sağlıyor.

Dahili şarjlı bataryası ile 1 saate kadar çalışabilen bu çantanın bataryası ise beraberindeki şarj cihazı ile kolayca şarj edilebiliyor. Şarja takılı durumdayken de cihazı kesintisiz kullanmak mümkün.

Küçük boyutları, hafif olması, ek ünitelere gereksinim duymaması gibi ergonomik özellikleriyle taşıma ve kullanma kolaylığı sağlayan bu mini drone savar, pek çok kurum ve kuruluşun ihtiyacını ekonomik ve etkili bir biçimde karşılayacağa benziyor.Mini Drone Savar Çanta Jammer

Mini Drone Savar Çanta Nerede Satılıyor?

Ulusal Savunma tarafından özel olarak üretilen bu cihazı www.jammer.gen.tr adresinde görebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Dünyadaki En Küçük Mini Drone Savar Çanta Üretildi” için 5.457 yorum