Cami Jammer Nedir? Nasıl Çalışır?

Cami Jammer, namaz sırasında sıklıkla meydana gelen cep telefonu çalması hadiselerinin yaşanmaması için geliştirilmiş cep telefonu sinyali engelleyici cihazdır.

Cihaz cep telefonu şebeke frekanslarına karşı frekans üreterek şebeke sinyallerini bozar ve cami içerisindeyken tıpkı ıssız bir yerde olduğu gibi, cep telefonlarının çekmemesini sağlar.

Ülkemizde bu cihazlar askeri birimler ile polis ve istihbarat teşkilatı başta olmak üzere çeşitli kamu kurumlarında kullanılmaktadır. Bunun yanında özel olarak en yaygın kullanım alanı camilerimizdir. Namaz sırasında cep telefonlarının çalmasını önlemek amacıyla pek çok camide bu cihazlarımız etkili bir biçimde işlev görmektedir.

Cami Jammer Kaç Liradır?

Cami Jammer ortalama fiyatları için bu makaleyi inceleyebilirsiniz. Ancak bu fiyatlar net değildir, çünkü bu cihazlar kullanılacak caminin büyüklüğüne göre ve şebekelere olan uzaklıklara göre farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bir camide A operatörün yayını çok güçlü iken B operatörün yayını görece zayıf olabilir. Bu durumda A operatöre daha fazla modül ayrılmış bir cihaz kullanmak gerekecektir. Bu nedenlerle cihazlarda ancak isteğe ve kullanıma bağlı olarak ihtiyaçlar belirlenmekte ve fiyatlandırması da ona göre yapılmaktadır.

Cami Jammer Nereden Alınır?

Bununla birlikte her ne kadar piyasada sabit fiyatlı jammer cihazları olsa da her ülkenin GSM ve diğer yayın frekansları farklıdır. Yurt dışından alınacak veya çinden ithal edilmiş bir jammer cihazı burada tam anlamıyla etkili olmaz, sinyal kesme konusunda kullanıcıyı tam anlamıyla tatmin etmeyeceği gibi aşırı ısınma yaparak da ciddi riskler taşımaktadırlar. Tahtakale piyasasındaki ürünler bunlardır ve kesinlikle verimli değillerdir. Hem tam randımanlı çalışmamaları, hem de yüksek maliyetli fiyatlarıyla, doğrudan tüketicinin zararına olan bu ithal ürünler yerine yerli üretim jammer cihazları tercih edilmelidir.
Bu yüzden Türkiye’de sinyal kesici cihazlar, bu özel frekanslara hakim profesyonel üreticiler tarafından sağlanmalıdır.

Firmamız, Türkiye şartlarına uygun cihazlar üretmekte olup, pek çok kurum ve kuruluşumuza bu cihazlar ulaştırılmaktadır.

Firmamız tarafından üretilen sinyal kesici jammer cihazlarına bakmak ve daha fazla fikir sahibi olabilmek için firmamızın jammer web sitesini ziyaret edebilirsiniz: www.jammer.gen.tr

Sadece Cami Jammer ile ilgili web sitemiz için www.camijammer.net adresini ziyaret ediniz.

PaylaşShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrShare on RedditShare on VK

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ulusal Market |  Jammer Fiyatları |  Sinyal Kesici |  Cami Jammer |  Jammer Cihazı |  Drone Savar |  Telefon Kesici